HR-systemet som samler hele ansattreisen
Samle HR-prosessene og informasjonen om medarbeiderne i én løsning. Med Sariba People Centric får dere en fleksibel HR-plattform basert på SAP SuccessFactors, tilpasset nordiske behov.
Samle HR-prosessene og informasjonen om medarbeiderne i én løsning. Med Sariba People Centric får dere en fleksibel HR-plattform basert på SAP SuccessFactors, tilpasset nordiske behov.
Sariba People Centric dekker hele ansattreisen, men dere velger selv hvor dere vil starte. Begynn med områdene dere har størst behov for i dag, og legg til flere etter hvert.
På den måten får dere en samlet HR-plattform som er tilpasset behovene deres nå, og som kan utvikles videre sammen med dere. Løsningen er basert på SAP SuccessFactors og tilpasset nordiske forhold.
Velg området dere vil vite mer om.
Vi i Sariba vet at behovene innen HR kan være både mange og forskjellige. Derfor har vi utviklet Sariba People Centric, vår SAP-sertifiserte HR-løsning basert på SAP SuccessFactors, tilpasset det norske markedet.
Med Sariba People Centric samler dere medarbeiderdata og HR-prosesser i én og samme løsning. Det betyr mindre manuelt arbeid for HR, bedre støtte til lederne og en enklere arbeidshverdag for medarbeiderne. Og når informasjonen er samlet på ett sted, blir det også lettere å finne den, holde den oppdatert og bruke den på en god måte.
Det fine er at dere ikke trenger å ta i bruk hele løsningen samtidig. Dere kan starte med områdene dere har størst behov for i dag, og legge til flere etter hvert. Vi hjelper dere med å finne den riktige starten, gjennomføre innføringen og utvikle løsningen videre sammen med dere.
Bedre oversikt
Medarbeiderdata og HR-prosesser samles på ett sted. Det blir enklere å finne riktig informasjon og holde den oppdatert.
Mindre manuelt arbeid
Når prosessene henger sammen, blir det mindre behov for Excel-ark, dobbeltregistrering og manuell oppfølging.
En bedre arbeidshverdag
Ledere og medarbeidere får enklere tilgang til informasjonen og oppgavene de trenger gjennom hele ansattreisen.
Vår HR-løsning, Sariba People Centric, er sertifisert av SAP for både Norge og Sverige. Sertifiseringen bekrefter at løsningen oppfyller SAPs krav og er tilpasset norske og svenske forhold.
I løpet av våre mer enn 25 år har vi mottatt en rekke priser fra SAP. I 2026 mottok vi SAPs Human Capital Management Corporate Award, noe vi er skikkelig stolte av.
Prisen er en anerkjennelse av arbeidet vi gjør innen HR-teknologi, sammen med kundene våre og de dyktige menneskene i Team Sariba. For kundene våre betyr det at de får samarbeide med en erfaren partner som kjenner både SAP SuccessFactors, nordiske HR-prosesser og det som skal til for å få løsningen til å fungere godt i arbeidshverdagen.
Sariba er SAP Gold Partner